Apie ALKYMER

ALKYMER yra maisto papildas, kurio sudėtyje yra alkilgliceroliai, gaunami iš ryklių kepenų aliejaus. Alkilgliceroliai – tai natūralūs lipidai. Kiekvienoje ALKYMER kapsulėje (410 mg) yra 250 mg ryklių kepenų aliejaus, kuriame alkilglicerolių kiekis sudaro ne mažiau 20% (50 mg). Dviejose kapsulėse yra 500 mg patikrinto ir išvalyto ryklių kepenų aliejaus (kuriame yra 100 mg alkilglicerolių), 204,2 mg želatinos, 82 mg glicerolio (drėgmę išlaikančios medžiagos) ir 33,8 mg išgryninto vandens.

ALKYMER žinomas daugelyje pasaulio šalių. Milijonams žmonių ALKYMER tapo nepakeičiamu sveikatinimo produktu. ALKYMER tyrinėjamas jau daugiau nei 50 metų, prie šio mokslinio darbo prisidėjo žymūs Europos mokslininkai. Buvo atlikti klinikiniai tyrimai, kai ALKYMER dar nebuvo traktuojamas kaip maisto papildas. Jų rezultatai patvirtino alkilglicerolių naudą, stiprinant imunitetą.

ALKYMER gamybos technologinis procesas numato ryklių kepenų aliejaus išvalymą nuo nepageidaujamų komponentų. Neišvalytame ryklių kepenų aliejuje alkilglicerolių koncentracija siekia 40%, tačiau dar yra skvaleno, choleserolio ir kitų priemaišų. Galutinis produktas nėra užterštas pesticidais ir sunkiaisiais metalais. Gamyba vykdoma, laikantis vaistų geros gamybos praktikos reikalavimų. Dėl to užtikrinamas tiek vienodas alkilglicerolių kiekis kapsulėje, tiek jo grynumas ir švara, gaminant skirtingas serijas.

Apibendrinant galima teigti, kad ALKYMER yra 40 metų Švedijos mokslinių tyrimų rezultatas, ryklių kepenų aliejaus kiekis kapsulėje yra standartizuotas ir atidžiai kontroliuojamas, gamybai naudojami tik aktyviausi alkilgliceroliai, ALKYMER yra švarus, natūralus produktas be jokių cheminių priedų, puikiai tinkantis gyvenimo kokybei išsaugoti. Lietuvoje jis vartojamas jau 30 metų.

Komponentas 1 kapsulėje yra 2 kapsulėje yra 6 kapsulėse yra *RMV%
Ryklių kepenų aliejus 250 mg 500 mg 1500 mg
iš kurio alkilglicerolių 50 mg 100 mg 300 mg
*RMV – referencinė maistinė vertė; – RMV nenustatyta
Maistingumas 2 kapsulėse yra 6 kapsulėse yra
Energetinė vertė 22 kJ / 5,2 kcal 66 kJ / 15,6 kcal
Baltymų 270 mg 810 mg
Riebalų 394 mg 1182 mg
Angliavandenių 150 mg 450 mg

Vartojimas

Gerti po 1-2 kapsules 2-3 kartus per dieną. Kapsules užgerti stikline vandens.

Įspėjimas

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu subalansuota ir įvairi mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Sudedamosios dalys

Ryklių kepenų aliejus, želatina, glicerolis (drėgmę išlaikanti medžiaga), išgrynintas vanduo.

Gamintojas

Natumin Pharma AB, Snickaregatan 10, SE-566 33 Habo, Švedija

Įgaliotasis atstovas Lietuvoje

Interlux UAB, Aviečių 16, LT-08418 Vilnius, Lietuva

PIRKTI